gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Partnerské články

 

Víte, jak zazimovat zahradu?

  Přišel podzim a s ním i nevyhnutelné zpomalení všech procesů v přírodě. To se týká i zahrady – růst stromů i trávy zpomaluje a listy pomalu zlátnou. Pohled na klidnou podzimní zahradu nás sice může lákat k nicnedělání, ale nesmíme zapomínat, že pokud nechceme mít na jaře práce až nad hlavu, čeká nás příprava zahrady na zimu.

Gabion jako dekorace i ozdobná zídka bazénu

Přestože vám slovo gabion nemusí být nutně povědomé, zídku, která se tak nazývá, jste pravděpodobně již někdy viděli. V posledních letech totiž získává na popularitě nejen díky svému přírodnímu minimalistickému vzhledu, ale i nenáročně konstrukci a širokému použití.

Jarní úklid si zaslouží i zahrada

Máte zahradu, na které trávíte celé léto? Pak se vám bude hodit několik tipů, jak připravit zahradu před začátkem sezóny, abyste si pak mohli letní měsíce užívat plnými doušky a vaše zahrada se stala místem relaxace, setkávání s přáteli a společných chvil s rodinou.

Jak je na tom váš plot?

Ačkoli je hlavní vizitkou obyvatelů domu jeho fasáda a celkový vzhled, nejde opomíjet ani vzhled plotu. Plot často řešíme až v situaci, kdy hrozí jeho zhroucení nebo je očividně poškozen. Když v ruce držíte nůžky na plota stříháte zeleň na vaší zahradě, možná právě tehdy zaevidujete nedostatky na pletivu nebo nosných sloupcích.

Dřevěná terasa pro spokojenou relaxaci

Venkovní terasa je skvělým místem pro odpočinek od jara až do podzimu. Aby dřevěná terasa poskytovala více radosti než starostí, je při jejím pořizování důležité správně vybrat materiál i systém montáže.

Posuvné vjezdové brány

Už se vám někdy stalo, že jste museli otevírat bránu svého domu nebo své firmy za tmy, deště nebo v mrazivém počasí? Ne, že by se na to umíralo, ale o příjemný zážitek se rozhodně nejedná. Vyzkoušejte posuvné vjezdové brány.

6 nejlepších květin na skalku

Už dlouho uvažujete nad založením skalky, ale pořád se nemůžete rozhodnout, jaké konkrétní květiny byste na ní chtěli mít? Z těchto 6 krásných skalniček si vybere úplně každý. Skalničky dodají vaší zahradě jedinečné kouzlo.

Domov tvoří především dekorace a doplňky. Kde je nakoupit?

Chodíte po bytě a přemýšlíte, že mu něco chybí, jen si nejste přesně jistí, co to je? Možná to jsou jen originální květináče s kytkami, nějaký doplněk či skříňka do koupelny. V dnešní době si sice nemůžete moc vybírat v kamenném obchodě, ale na internetu je spousta možností k nákupu, a pokud narazíte na stránku, kde mají veškerý sortiment pohromadě, vyhráli jste.

Nakupujte z pohodlí domova ještě výhodněji

V dnešní složité době jsme doslova odkázáni na nákup zboží převážně přes internet. I zde se prodejci předhánějí s nejrůznějšími slevami nebo výhodnými nákupy, ale i tak můžete nakupovat ještě výhodněji.

Ubytování Jeseníky - ubytování v roubených chalupách, Kouty nad Desnou

Jeseník je pohoří v severní části Moravy na hranici České republiky a Polska. Díky své malebné krajině bývá často nazýván „perlou“ tohoto regionu. Velkou popularitu zažívá koupání v přírodě. Horské minerální prameny zmírňují stres, pomáhají normalizovat fungování kardiovaskulárního systému, onemocnění dýchacích cest a další.

Vydejte se do Jeseníků i v létě! Máte pro Vás tip na ubytování v Koutech nad Desnou

Když se řekne "dovolená na horách", tak si každý představí sněhobílé sjezdovky a sněhem zasypané krajiny a vrcholky kopců. Kdo ale někdy vyzkoušel strávit volno na horách v létě, zaručeně by vám řekl, že to byl výborně strávený čas.

Malíř pokojů Praha - ta pravá služba pro vás

 Jsme odborníci na všechny druhy malířských prací to a ve všech druzích prostor. Rádi vám pomůžeme s návrhem inovace pokoje či pokojů od začátku do konce. Vybereme s vámi jak barevné sladění v různých variantách, tak i struktury a typy barev tak, aby výsledek plně odpovídal vaší představě.

Venkovní sauny

 Venkovní sauna je vlastně takový domek, který je postavený ve volné přírodě či třeba na zahradě. Propůjčuje saunování a jeho kouzlu zcela nový rozměr. Nabízí užít si na maximum harmonii mezi člověkem a přírodou, a vytěžit tak ze saunování ještě o trošku více.

Vinyl a jeho pozitiva = spolehlivá firma pokladkapodlahpraha.cz

 Jestliže máme v plánu rekonstrukci bytu nebo se chystáme jen na nějakou změnu, určitě bychom neměli zapomenout ani na podlahu. Ta je totiž velmi důležitou součástí každého domova, protože je jednak nejzatíženější částí domu a musíme tedy zvolit takovou, která nám bude sloužit i několik desítek let.

Finská sauna pro naše zdraví - saunaproject.cz

 Finský sauna si v naší zemi získává stále větší oblibu, což je zajištěno příjemnou relaxační atmosférou, skvělou příležitostí k odpočinku od každodenních problémů, užíváním klidu. Tento způsob trávení volného času navíc přinese obrovské zdravotní výhody.

Montované haly pro každého - mobidock.cz

Pojem montovaná hala je v našich představách spíče jako stavebnice, která nám bude sloužit po praktické stránce. Něco na tom pravdy bude, ale jen s tím rozdílem, že jde vlastně o ocelovou konstrukci, která je opláštěna vysoce pevnostní plachtou.

Malování našeho bytu malirstvi-praha.cz

 Malování bytu představuje jednu z nejlevnějších možností, jak vdechnout svému bytu nový život. Musíme si ale dopředu rozmyslet, jaké barvy jsou nám milejší a jaké jsou vhodné pro danou místnost. Jen tak se budeme cítit spokojeně a příjemně.

Letní i zimní dovolená v Jeseníkách - Kouty nad Desnou

Jeseníky jsou jedny z nejkrásnějších hor v České republice a mohou se pyšnit čistým ovzduším i mnoha možnostmi jak strávit letní i zimní dovolenou. Zpříjemněte si svůj volný čas ubytováním s rodinou v komfortních roubenkách v Koutech nad Desnou.

Domácí sauna

Sauna dnes představuje určitý druh komfortu, který je využíván zejména pro soukromí. Nemusíme chodit do wellness centra a můžeme saunu využít prakticky kdykoliv. Ve Finsku jsou sauny skoro v každém domě, mají také v této zemi tradici a lidé ji považují za důležitou ve svém životě.

Jaký řidičský průkaz potřebujeme k řízení dodávky?

Rádi byste si půjčili dodávku, ale žádné velké vozidlo jste nikdy neřídili? Navíc si nejste jisti, zda vůbec dodávku se svým řidičským průkazem můžete řídit? Nemějte strach, půjčovna dodávek Otrokovice pro vás připravila informace o tom, co by vás mohlo zajímat.

Plachtové haly pro každý účel

To je základní vlastnost plachtových hal od společnosti Mobidock. K jejich výrobě využíváme výlučně materiál z produkce německých a belgických výrobců. Vyznačuje se vynikající pevností a spolehlivou životností dosahující až 20ti let.

Jak postupovat v případě, že se nám zabouchnou dveře

 V životě se nám může stát mnoho nečekaných situací a zabouchnuté dveře nejsou výjimkou. Pokud se nám taková situace stane, nesmíme panikařit. Jistě, ono se to lehce řekne, vyjdeme si jen tak v županu pro ranní noviny a najednou se nám zabouchnou dveře.

Jak opravit betonovou podlahu

 V betonové podlaze musí být často opraveny drobné nebo velké škody. Může se jednat o poškození související s konstrukcí, jako jsou trhliny při roztahování nebo sušení nebo odlupující se a drobivé skvrny.

Malování bytu

 Již mnohokrát jsme si říkali, že je potřeba tu kuchyň nebo tu ložnici vymalovat. Pořád ale na tuto činnost nemáme nějak čas a náladu. navíc s malováním je spojeno i spoustu jiné práce, se kterou musíme počítat.

Stříšky na malých stavbách

 Střechy a stříšky jsou zapotřebí všede tam, kde je třeba chránit předměty proti vlivu povětrnostích podmínek – především proti dešti a sněhu. Nemusí se jednat o nějka komlikované střechy a střešní systémy, častokrát stačí použít jednoducho střešní konstrukci a odpovídající střešní krytinu.

Jak vybrat postel?

Výběr postele má na kvalitu našeho spánku zcela zásadní vliv. Která kritéria bychom měli brát v potaz při nákupu? Velikost postele Při výběru postele bychom měli zohlednit v první řadě její velikost.

Jak vybrat zahradní nábytek?

 Letní dny rádi strávíme posezením venku. Zahradní nábytek nekupujeme jen podle vzhledu. Co všechno ještě musí splnit? Podle čeho vybíráme zahradní nábytek Zahradní nábytek vybíráme podle požadovaných rozměrů i podle toho, kam ho potřebujeme umístit.

Důležitost pitného režimu

 V zájmu našeho zdraví je vždy důležité udržovat rovnováhu mezi příjmem a výdejem tekutin. Pocit žízně není vůbec směrodatný. Pít bychom měli ještě dříve než ho pocítíme! Jedním z ukazatelů nedostatečného pití je třeba barva moči.

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2022 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz