gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Vydejte se do Jeseníků i v létě! Máte pro Vás tip na ubytování v Koutech nad Desnou

Když se řekne "dovolená na horách", tak si každý představí sněhobílé sjezdovky a sněhem zasypané krajiny a vrcholky kopců. Kdo ale někdy vyzkoušel strávit volno na horách v létě, zaručeně by vám řekl, že to byl výborně strávený čas. Zkuste to i vy!

Letní dovolená v Jeseníkách

Jak jsme se zmínili výše, letní dovolená na horách může být stejně zábavná a relaxační, jako dovolená v zimě. Né-li lepší! V létě máte totiž k dispozici mnohem více aktivit: můžete vyrazit po svých prakticky kamkoli po výborně značených turistických trasách s atraktivními cíly, můžete zvolit kolo nebo koloběžku, kterou vám zapůjčí snad na každém rohu. Možností přepravy je mnoho - jen si vybrat tu oblíbenou...

Pro aktivní jedince je v Jeseníkách nepřeberné množství činností, které mohou uspokojit zájem o adrenalin, odpočinek i relaxaci.
Najdete zde i možnosti na koupání v přírodních jezerech a zatopených lomech, což je velice příjemný zážitek. Vyskytují se zde i zříceniny hradů, historické, kulturní i technické památky, které rozhodně stojí za návštěvu.

V létě JE na horách co dělat!
Tip na ubytování v Koutech nad Desnou

Pokud hledáte vhodné ubytování pro svou rodinu nebo i své kamarády, můžeme vám doporučit Roubenky Annaberg, které se nachází přímo v srdci Jeseníků - v Koutech nad Desnou. Kouty jsou výborným startovacím bodem pro veškeré výlety, ať už pěší, cyklo nebo autem do vzdálenějšího okolí.


Roubenky Annaberg je komplex dvou dřevěných komfortně zařízených chalup až pro 32 osob. Je zde k dispozici plně vybená kuchyň i prostorný obývací pokoj. Je zde internet formou wifi. Okolo chalup je bazén, vířívka, sauna, dětské hřiště i krb a ohniště. Parkování je pro 10 vozidel.Veškeré informace najdete na http://www.roubenkyannaberg.cz/

Tel.: +420 777 121 043
E-mail: info@ubytovanikouty.com


Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2021 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz