gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Posuvné vjezdové brány

Už se vám někdy stalo, že jste museli otevírat bránu svého domu nebo své firmy za tmy, deště nebo v mrazivém počasí? Ne, že by se na to umíralo, ale o příjemný zážitek se rozhodně nejedná. Vyzkoušejte posuvné vjezdové brány. Zajíždět do vrat tak bude mnohem pohodlnější i bezpečnější. Jaké jsou vůbec varianty vjezdových bran? Vybrat si můžete z otočných a posuvných vjezdových vrat.

Otočné vjezdové brány

Jsou určené především majitelům pozemků, které neumožňují posuvné zasunutí brány podél plotu. Například z důvodu nedostatku prostoru. Otočné vjezdové brány jsou ideálním řešením tam, kde je dlouhá příjezdová cesta od samotných vrat k domu či firemní budově. Potřebují totiž dostatečný prostor pro otevření. Otočné vjezdové brány mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé.

 

Posuvné vjezdové brány

Stále oblíbenější variantou řešení vjezdu na soukromý nebo firemní pozemek jsou volně nesené posuvné vjezdové brány ovládané kvalitními bránovými pohody značky Hörmann. Pokud máte více výrobků od firmy Hörmann, všechny je můžete ovládat jedním ovladačem.

Nosná konstrukce posuvné brány je vyrobena z ocelových profilů chráněných vrstvou žárového zinku. Ten dokonale chrání vrata před korozí. Konstrukce samotných vrat může být navržena buď jako samonosný rám připravený pro další úpravy vámi nebo po domluvě v příčlovém provedení.

Obrovskou výhodou posuvných vrat Hörmann je jejich samonosnost. Oproti jiným značkám nemusíte řešit kolejnice a jejich opakované zanášení nečistotou.
 

Co když mám vrata od jiné firmy?

Máte-li již vyrobená vrata od jiné firmy, nezoufejte. Firma Seidler s.r.o. nabízí možnost umístit na ně bránové pohony značky Hörmann. Z obyčejných vrat se tak mohou stát kvalitní posuvné vjezdové brány, do kterých se rychle zamilujete.

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2022 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz