gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Partnerské články

 

Jarní úklid si zaslouží i zahrada

Máte zahradu, na které trávíte celé léto? Pak se vám bude hodit několik tipů, jak připravit zahradu před začátkem sezóny, abyste si pak mohli letní měsíce užívat plnými doušky a vaše zahrada se stala místem relaxace, setkávání s přáteli a společných chvil s rodinou.

Jak je na tom váš plot?

Ačkoli je hlavní vizitkou obyvatelů domu jeho fasáda a celkový vzhled, nejde opomíjet ani vzhled plotu. Plot často řešíme až v situaci, kdy hrozí jeho zhroucení nebo je očividně poškozen. Když v ruce držíte nůžky na plota stříháte zeleň na vaší zahradě, možná právě tehdy zaevidujete nedostatky na pletivu nebo nosných sloupcích.

Dřevěná terasa pro spokojenou relaxaci

Venkovní terasa je skvělým místem pro odpočinek od jara až do podzimu. Aby dřevěná terasa poskytovala více radosti než starostí, je při jejím pořizování důležité správně vybrat materiál i systém montáže.

Posuvné vjezdové brány

Už se vám někdy stalo, že jste museli otevírat bránu svého domu nebo své firmy za tmy, deště nebo v mrazivém počasí? Ne, že by se na to umíralo, ale o příjemný zážitek se rozhodně nejedná. Vyzkoušejte posuvné vjezdové brány.

6 nejlepších květin na skalku

Už dlouho uvažujete nad založením skalky, ale pořád se nemůžete rozhodnout, jaké konkrétní květiny byste na ní chtěli mít? Z těchto 6 krásných skalniček si vybere úplně každý. Skalničky dodají vaší zahradě jedinečné kouzlo.

Domov tvoří především dekorace a doplňky. Kde je nakoupit?

Chodíte po bytě a přemýšlíte, že mu něco chybí, jen si nejste přesně jistí, co to je? Možná to jsou jen originální květináče s kytkami, nějaký doplněk či skříňka do koupelny. V dnešní době si sice nemůžete moc vybírat v kamenném obchodě, ale na internetu je spousta možností k nákupu, a pokud narazíte na stránku, kde mají veškerý sortiment pohromadě, vyhráli jste.

Nakupujte z pohodlí domova ještě výhodněji

V dnešní složité době jsme doslova odkázáni na nákup zboží převážně přes internet. I zde se prodejci předhánějí s nejrůznějšími slevami nebo výhodnými nákupy, ale i tak můžete nakupovat ještě výhodněji.

Ubytování Jeseníky - ubytování v roubených chalupách, Kouty nad Desnou

Jeseník je pohoří v severní části Moravy na hranici České republiky a Polska. Díky své malebné krajině bývá často nazýván „perlou“ tohoto regionu. Velkou popularitu zažívá koupání v přírodě. Horské minerální prameny zmírňují stres, pomáhají normalizovat fungování kardiovaskulárního systému, onemocnění dýchacích cest a další.

Vydejte se do Jeseníků i v létě! Máte pro Vás tip na ubytování v Koutech nad Desnou

Když se řekne "dovolená na horách", tak si každý představí sněhobílé sjezdovky a sněhem zasypané krajiny a vrcholky kopců. Kdo ale někdy vyzkoušel strávit volno na horách v létě, zaručeně by vám řekl, že to byl výborně strávený čas.

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2021 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz