gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Partnerské články

 

Ubytujte se přímo v srdci Jeseníků - Kouty nad Desnou

Chystáte se na letní nebo zimní dovolenou v Jesníkách? Určitě neuděláte chybu, když se ubytujete přímo v srdci jesenických hor - v Koutech nad Desnou. Je zde spousta možnosti aktivního odpočinku, který ocení jak ti aktivnější,  tak ti méně aktivní, kterým postačí jen příjemné procházky v horském prostředí.

Víte, jak zazimovat zahradu?

  Přišel podzim a s ním i nevyhnutelné zpomalení všech procesů v přírodě. To se týká i zahrady – růst stromů i trávy zpomaluje a listy pomalu zlátnou. Pohled na klidnou podzimní zahradu nás sice může lákat k nicnedělání, ale nesmíme zapomínat, že pokud nechceme mít na jaře práce až nad hlavu, čeká nás příprava zahrady na zimu.

Gabion jako dekorace i ozdobná zídka bazénu

Přestože vám slovo gabion nemusí být nutně povědomé, zídku, která se tak nazývá, jste pravděpodobně již někdy viděli. V posledních letech totiž získává na popularitě nejen díky svému přírodnímu minimalistickému vzhledu, ale i nenáročně konstrukci a širokému použití.

Jarní úklid si zaslouží i zahrada

Máte zahradu, na které trávíte celé léto? Pak se vám bude hodit několik tipů, jak připravit zahradu před začátkem sezóny, abyste si pak mohli letní měsíce užívat plnými doušky a vaše zahrada se stala místem relaxace, setkávání s přáteli a společných chvil s rodinou.

Jak je na tom váš plot?

Ačkoli je hlavní vizitkou obyvatelů domu jeho fasáda a celkový vzhled, nejde opomíjet ani vzhled plotu. Plot často řešíme až v situaci, kdy hrozí jeho zhroucení nebo je očividně poškozen. Když v ruce držíte nůžky na plota stříháte zeleň na vaší zahradě, možná právě tehdy zaevidujete nedostatky na pletivu nebo nosných sloupcích.

Dřevěná terasa pro spokojenou relaxaci

Venkovní terasa je skvělým místem pro odpočinek od jara až do podzimu. Aby dřevěná terasa poskytovala více radosti než starostí, je při jejím pořizování důležité správně vybrat materiál i systém montáže.

Posuvné vjezdové brány

Už se vám někdy stalo, že jste museli otevírat bránu svého domu nebo své firmy za tmy, deště nebo v mrazivém počasí? Ne, že by se na to umíralo, ale o příjemný zážitek se rozhodně nejedná. Vyzkoušejte posuvné vjezdové brány.

6 nejlepších květin na skalku

Už dlouho uvažujete nad založením skalky, ale pořád se nemůžete rozhodnout, jaké konkrétní květiny byste na ní chtěli mít? Z těchto 6 krásných skalniček si vybere úplně každý. Skalničky dodají vaší zahradě jedinečné kouzlo.

Domov tvoří především dekorace a doplňky. Kde je nakoupit?

Chodíte po bytě a přemýšlíte, že mu něco chybí, jen si nejste přesně jistí, co to je? Možná to jsou jen originální květináče s kytkami, nějaký doplněk či skříňka do koupelny. V dnešní době si sice nemůžete moc vybírat v kamenném obchodě, ale na internetu je spousta možností k nákupu, a pokud narazíte na stránku, kde mají veškerý sortiment pohromadě, vyhráli jste.

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.
© 2024 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz