gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Ubytování Jeseníky - ubytování v roubených chalupách, Kouty nad Desnou

Jeseník je pohoří v severní části Moravy na hranici České republiky a Polska. Díky své malebné krajině bývá často nazýván „perlou“ tohoto regionu. Velkou popularitu zažívá koupání v přírodě. Horské minerální prameny zmírňují stres, pomáhají normalizovat fungování kardiovaskulárního systému, onemocnění dýchacích cest a další. Nelze opomenout lyžařské středisko, kde se nalézají všechny druhy sjezdovek – pro začínající lyžaře i profesionály, z nichž dvě jsou dlouhé přes dva kilometry s převýšením přes 500 m.

Nadstandardní ubytování v Koutech nad Desnou

Máte-li rádi určitý standard, který neopouštíte ani na dovolené, a chcete se cítit pohodlně, pak právě pro vás je ideální velmi pěkné ubytování Kouty nad Desnou ve čtyřhvězdičkovém penzionu. Roubenky Annaberg se nacházejí na slunném místě u řeky Hučivá Desná v klidné části Kout. Jedná se o nově vybudované stylové roubené chalupy s kvalitními wellnes službami a vytápěným bazénem, kde je o hosty náležitě postaráno. K dispozici totiž je finská sauna i vířivka, Wi-Fi, SAT-TV Skylink, osvětlený miniskiareál pro děti a sportovní vybavení pro letní sporty.

Co se dá dělat v okolí?

A protože většinu času nestrávíte v roubenkách, ale venku, vězte, že se nudit nebudete. Součástí areálu je trampolína, dětské hřiště s přírodní lezeckou stěnou a přírodní hřiště, na kterém si můžete zahrát míčové hry.
 
Okolí roubenek je jako stvořené pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zajímavých turistických cílů je zde nespočet. Více se dozvíte na www.roubenkyannaberg.cz.

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2021 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz