gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Vinyl a jeho pozitiva = spolehlivá firma pokladkapodlahpraha.cz

 Jestliže máme v plánu rekonstrukci bytu nebo se chystáme jen na nějakou změnu, určitě bychom neměli zapomenout ani na podlahu. Ta je totiž velmi důležitou součástí každého domova, protože je jednak nejzatíženější částí domu a musíme tedy zvolit takovou, která nám bude sloužit i několik desítek let. Dnes sortiment na trhu obsahuje řadu materiálů, velikostí, textur, barev a tvarů, které jsou vhodné pro jakoukoliv podlahu a je jen na nás, jakému materiálu dáme přednost. velké oblibě se těší především vinyl, který je v současné době velmi populární už vzhledem ke své široké nabídce, ale především k poměrně jednoduché pokládce. Pokladkapodlahpraha.cz - profesionální řešení pro každou podlahu.

Co si představíme pod pojmem vinyl

Mnoho spotřebitelů je přesvědčeno, že vinylové podlahy mají stejné vlastnosti jako vlastnosti obyčejného linolea. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že linoleum a vinyl je totožný, ale není tomu tak. První řada vinylových dílců byla skutečně vyrobena z odpadu z výroby linolea, což přirozeně vykazovalo stejné vlastnosti. Ovšem technologie šla kupředu a i když je tento dokončovací materiál varianta známého linolea, vinyl se vyrábí ve formě malých fragmentů pro usnadnění instalace, což výrazně usnadňuje proces instalace. Mezi výhody tohoto materiálu patří především jeho přijatelná cena a také široká škála barevných a strukturálních řešení, která jsou v prodeji, což umožňuje zvolit povrchovou úpravu, která se perfektně hodí do interiéru místnosti. Pokladkapodlahpraha.cz - podlahy pro každý domov.

 

pokládka podlahy praha


Pokládka vinylu

Rychlá pokládka je hlavní výhodou vinylových samolepících dlaždic. Při pokládání se ochranný film nejprve odstraní ze zadní části segmentu a poté se přilepí k základně. Existují na trhu také speciální vinylové dílce mají protiskluzovou a antistatickou ochrannou vrstvu o tloušťce 0,5 mm, mohou vydržet až 20 let. Používá se při pokládání podlah v tělocvičnách, výrobních halách a na tanečních parketech.

Pokládka vinylové podlahy není tak těžká, ale je potřeba se k tomu postavit profesionálně a zodpovědně. Vinyl se pokládá například celoplošným lepením,kdy je nutné vyčistit podklad, vyhladit a pak nanést speciální lepidlo pro lepení podlah. Následně je nutné vinyl vyhladit, přilne tak k podkladu daleko lépe. Posloužit nám může k tomu například korková destička nebo speciální váleček. vše nám pomohou vyřešit profesionálové firmy pokladkapodlahpraha.cz.

Další možností pokládky vinylové podlahy jsou již zmíněné vinylové dlaždice, které jsou samolepící. Není tedy třeba používat lepidlo i když na trhu existují i dílce, které se lepí přímo na podklad podlahy stejným způsobem, jako u pokládky vinylu v rolích.

Jako poslední možností pokládky vinylu je realizace zaklikávacím způsobem, který je vlastně totožný s pokládkou laminátu. Jednotlivé dílce mají po boku drážku, do které se postupně zaklikávají. Pokladkapodlahpraha.cz - kvalita odvedené práce na prvním místě.

 

Použití vinylové podlahy

Univerzální a relativně levný materiál vinyl, který je dnes velmi populární a moderní je určen pro podlahy nejen pro obytné, ale i komerční a veřejné prostory. Vyrábí se pomocí moderních technologií a dokáže konkurovat nejpopulárnějším podlahovým krytinám - laminát nebo parkety. Vidět jej tedy můžeme na úřadech, ve školách a školkách, ve zdravotnických zařízeních a podobně. Pokladkapodlahpraha.cz - kvalitní podlahy.

 

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2020 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz