gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Venkovní sauny

 Venkovní sauna je vlastně takový domek, který je postavený ve volné přírodě či třeba na zahradě. Propůjčuje saunování a jeho kouzlu zcela nový rozměr. Nabízí užít si na maximum harmonii mezi člověkem a přírodou, a vytěžit tak ze saunování ještě o trošku více.

Pátrání po původu

Sauna má původ ve Finsku, kde ji v přírodě najdeme prakticky na každém břehu většího vodního toku. Obdobně jsou na tom i další severské státy, například Litva, Lotyšsko či Estonsko. Stejně tak jako venkovní sauny jsou pochopitelně rozšířeny i sauny domácí. V České republice se se saunami ve volné přírodě zatím téměř nesetkáme, není ovšem nic neobvyklého vlastnit venkovní saunu přímo ve vaší zahradě.

finské sauny - saunaproject.shop

Jak to bude vypadat?

Sauna je v podstatě domek postavený z kvalitního dřeva, ideálně masivu, může být ale i zděná. V úvahu přichází podoba chatky, srubu, roubenky nebo třeba sudu. Kolemjdoucí nemusí na první pohled vůbec poznat, že ta nová dřevěná stavba na vaší zahradě je ve skutečnosti sauna. Bývá navržena a postavena tak, aby do svého okolí zapadala a tvořila s ním harmonický a vyvážený celek. Nemusíte se tedy bát, že by byla trnem v oku nebo nepůsobila dobře. Do vaší zahrady jistě skvěle zapadne.

Můžete také dotvořit její finální vzhled dle vašich potřeb a preferencí, lze to udělat třeba odpočinkovými lehátky, stolky pro odkládání tekutin nezbytných pro dobu strávenou saunováním, stojany na župany či ručníky, ale také vhodně zvolenou zelení.

Jsme tu pro vás

Náš tým zkušených odborníků s dlouholetou praxí vám pomůže vybrat to nejlepší řešení na míru právě vám. Poradí vám s umístěním, výběrem vhodného typu i materiálu,
a vlastně se vším okolo. Společně budeme diskutovat vaše představy a věříme, že dojdeme až k vaší spokojenosti. Ta je totiž pro nás prioritní, proto o ni budeme celou dobu usilovat. Pokud se na nás obrátíte, neuděláte chybu, a my se budeme moc těšit.

 

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2020 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz