gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Malíř pokojů Praha - ta pravá služba pro vás

 Jsme odborníci na všechny druhy malířských prací to a ve všech druzích prostor. Rádi vám pomůžeme s návrhem inovace pokoje či pokojů od začátku do konce. Vybereme s vámi jak barevné sladění v různých variantách, tak i struktury a typy barev tak, aby výsledek plně odpovídal vaší představě.

Malíř pokojů Praha barvy ručně namíchá dle potřeby, nebo může pracovat i s odstíny nastavenými od výrobce v klasickém balení. Máme s malováním pokojů dlouhá léta praxe, takže nás žádná z možností či podmínek nezaskočí.

malíři Praha

Od koutků po střešní prostory

Byty mohou mít nejrůznější velikost, více místnosti i různá spletitá a zvláštní zákoutí. Nic z toho ovšem nedělá našemu týmu malíř pokojů Praha sebemenší problém, už jsme takových míst renovovali za léta fungování desítky až stovky. Malování bytů lze navíc prakticky vždy zrealizovat i tzv. „na klíč“, tedy bez osobní přítomnosti zadávajícího klienta. Není totiž žádný důvod zdržovat vás od vlastní práce či dalších aktivit – vy se věnujte svému, my budeme malovat ve vašem bytě.

Základ leží ve správné barevnosti

Alfou a omegou malování pokojů a místností všeho druhu je trvalost nátěru. Tedy aby barvy vydržely co nejdéle a odolaly všem nepříznivým okolnostem. Z toho důvodů malíř pokojů Praha velmi podrobně konzultuje s každým zákazníkem konkrétní podmínky prostoru a jejich dopad na malované plochy. Následně navrhují naši lidé ty nejlepší kombinace v zájmu trvalosti výsledku.

Omyvatelné barvy s příměsí latexu pro nátěry vnější i vnitřní. Plastické barvy vhodné na omítku, nátěry penetrační či na hliníkovém základu – to je jen příklad několika možností, které může malíři pokojů Praha použít v nejrůznějších situacích v zájmu co nejlepšího výsledku celkové malby vašeho bytu.


 

 

Není pokoj jako pokoj

Malování pokojů nemusí přes obvyklost tvaru znamenat jen běžné štětky nebo válečky. Tým malíř pokojů Praha používá i méně tradiční, přesto velmi atraktivní a účinné metody. Jejich kombinací lze dosáhnout velmi širokého spektra výsledků.

Krom již zmíněných sem patří i batikování, linkování či tupování. Umíme též reliéfní povrchy, plastické omítky i jiné dekorativní přístupy. Štukování a stěrkování omítky je samozřejmou součástí nabídky stejně jako drobné opravy či úpravy povrchů, například vyhlazování tmelem.

Klademe důraz na detaily

Jakékoli malování je vždy komplexní záležitost. Sahá od úvodních příprav přes samotnou realizaci až po závěrečný úklid a uvedení do původního stavu. Tedy oškrab starých maleb, stržení tapet, přebrus omítek nebo asistenci bytového architekta.

I tým profesionálů, jako je služba malíř pokojů Praha, způsobí při práci nepořádek. Je to zkrátka nevyhnutelné i při sebeopatrnějším postupu. Dodáváme a po skončení likvidujeme obalové materiály, kompletně čistíme podlahy i koberce pomocí hloubkového mokrého čištění.  

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2020 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz