gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Letní i zimní dovolená v Jeseníkách - Kouty nad Desnou

Jeseníky jsou jedny z nejkrásnějších hor v České republice a mohou se pyšnit čistým ovzduším i mnoha možnostmi jak strávit letní i zimní dovolenou. Zpříjemněte si svůj volný čas ubytováním s rodinou v komfortních roubenkách v Koutech nad Desnou.

Zima v Koutech

Kouty nad Desnou jsou známé hlavně díky velkému lyžařskému areálu s šesti sedačkovou lanovkou, které využívají tisíce návštěvníků po celou zimu i léto. V tomto areálu najdete modrou sjezdovkou dlouhou 3050 m s převýšením 520 m – je vhodná pro rodiny s dětmi. Pro zdatnější lyžaře lze doporučit sjezdovku „Hřebenovka“ (délka 2450 m, peřvýšení 500 m) nebo „Medvědí“ (2150 m, převýšení 500 m). Pro nejmenší je v areálu i dětský zábavný park.

V areálu funguje i půjčovna lyží, snowboardů i běžek, takže pokud jedete z daleka, nemusíte s sebou nutně vozit celou výbavu. Stejně tak zde najdete šikovné servisáky, kteří Vám poradí a opraví případnou závadu.

Pokud cestujete vlakem, oceníte nabídku skibusu, který Vás doveze právě z vlakového nádraží až přímo do skiareálu.

Pro milovníky běžkování nabízí celé Jeseníky nepřeberné množství upravených tras, z nichž nejkrásnější jsou ty hřebenové.

Léto v Koutech

Celé pohoří Jeseníků přímo vybízí, abyste vyrazili na výlet! Možností a cest je spousta – stačí si jen vybrat kterou cestou a jak – můžete vyrazit pěšky po některé ze stovek značených turistických tras, nebo jestli máte raději kolo, nic Vám nebrání prozkoumat místní okolí jako cyklista. Kolo si můžete i zapůjčit v některé z místních půjčoven, ve kterých nabízí kolobežky.

 

Letní i zimní dovolená v Jeseníkách se pro Vás stane nezapomenutelnou a budete se sem rádi vracet...

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
© 2020 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz