gabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levněgabiony levně
gabionové ploty / opěrné zdi / zpevnění svahu / obklady

Partnerské články

 

Domácí sauna

Sauna dnes představuje určitý druh komfortu, který je využíván zejména pro soukromí. Nemusíme chodit do wellness centra a můžeme saunu využít prakticky kdykoliv. Ve Finsku jsou sauny skoro v každém domě, mají také v této zemi tradici a lidé ji považují za důležitou ve svém životě.

Jaký řidičský průkaz potřebujeme k řízení dodávky?

Rádi byste si půjčili dodávku, ale žádné velké vozidlo jste nikdy neřídili? Navíc si nejste jisti, zda vůbec dodávku se svým řidičským průkazem můžete řídit? Nemějte strach, půjčovna dodávek Otrokovice pro vás připravila informace o tom, co by vás mohlo zajímat.

Plachtové haly pro každý účel

To je základní vlastnost plachtových hal od společnosti Mobidock. K jejich výrobě využíváme výlučně materiál z produkce německých a belgických výrobců. Vyznačuje se vynikající pevností a spolehlivou životností dosahující až 20ti let.

Jak postupovat v případě, že se nám zabouchnou dveře

 V životě se nám může stát mnoho nečekaných situací a zabouchnuté dveře nejsou výjimkou. Pokud se nám taková situace stane, nesmíme panikařit. Jistě, ono se to lehce řekne, vyjdeme si jen tak v županu pro ranní noviny a najednou se nám zabouchnou dveře.

Jak opravit betonovou podlahu

 V betonové podlaze musí být často opraveny drobné nebo velké škody. Může se jednat o poškození související s konstrukcí, jako jsou trhliny při roztahování nebo sušení nebo odlupující se a drobivé skvrny.

Malování bytu

 Již mnohokrát jsme si říkali, že je potřeba tu kuchyň nebo tu ložnici vymalovat. Pořád ale na tuto činnost nemáme nějak čas a náladu. navíc s malováním je spojeno i spoustu jiné práce, se kterou musíme počítat.

Stříšky na malých stavbách

 Střechy a stříšky jsou zapotřebí všede tam, kde je třeba chránit předměty proti vlivu povětrnostích podmínek – především proti dešti a sněhu. Nemusí se jednat o nějka komlikované střechy a střešní systémy, častokrát stačí použít jednoducho střešní konstrukci a odpovídající střešní krytinu.

Jak vybrat postel?

Výběr postele má na kvalitu našeho spánku zcela zásadní vliv. Která kritéria bychom měli brát v potaz při nákupu? Velikost postele Při výběru postele bychom měli zohlednit v první řadě její velikost.

Jak vybrat zahradní nábytek?

 Letní dny rádi strávíme posezením venku. Zahradní nábytek nekupujeme jen podle vzhledu. Co všechno ještě musí splnit? Podle čeho vybíráme zahradní nábytek Zahradní nábytek vybíráme podle požadovaných rozměrů i podle toho, kam ho potřebujeme umístit.

Kontakt GABION-SÍTĚ

Gabion-sítě s.r.o.

+420 601 153 075
info@gabion-site.cz


Realizace provádíme po celé ČR.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE a KANCELÁŘ:
Gabion-sítě s.r.o.
Kloboučnická 1735/26
140 00 Praha 4 Nusle
IČ: 03892450
DIČ: CZ03892450

Spisová značka: C267 469 vedená u Městského soudu v Praze.

Napište nám


Vyplňte prosím všechny kolonky.
© 2019 Gabion-sítě s.r.o. • článkyTvorba webových stránek - webSEO.cz